Online vzdelávanie je neoddeliteľnou súčasťou celkového konceptu rozvoja ľudských zdrojov. Okrem štandardných nástrojov ako je školenie, tréning, workshop, koučing alebo mentoring sa v poslednej dobe veľmi výrazne do popredia dostávajú práve formy a metódy online vzdelávania. Opomenúť tento aspekt by znamenalo stratiť náskok v tom, čo je najcennejšie, a to v ľudských zdrojoch.

Vedmio.sk, ako jeden z najväčší poskytovateľ soft skills online rozvojových programov pripravilo pre firmy a spoločnosti ponuku online vzdelávacieho obsahu pre zamestnancov, ktorá zabezpečí, že vaši zamestnanci budú mať prehľad z mnohých populárnych oblastí osobného rozvoja, ako je napríklad asertivita, komunikačné zručnosti, konflikty, sebariadenie, time management. Nezabúdame ani ďalšie skupiny ako sú napr. manažéri, obchodníci alebo personalisti.

Okrem štandardných rozvojových online kurzov ponúkame aj ekurzy, ktoré môžu byť pre zamestnanca príjemným bonusom, či už sa jedná o témy ako je jóga, meditácia alebo work life balance. Ponuka našich kurzov sa neustále rozširuje a ku každému novému kurzu bude mať váš zamestnanec neobmedzený prístup počas trvania jeho licencie.

Z hľadiska implementácie do aktuálnych firemných systémov nie je potrebná žiadna práca navyše. Po získaní prístupových údajov sa môže zamestnanec prihlásiť zo svojho pc (cez webový prehliadač), alebo aj smartfónu a môže začať študovať.

Pokiaľ by ste však chceli naše kurzy implementovať do vašich interných LMS systémov, nie je to problém. Poskytneme vám naše ekurzy a umožníme vám ich po zakúpení licencie implementovať do vašich vzdelávacích platforiem.

Systém vám vie podať report o tom, aké kurzy zamestnanec študoval, aké lekcie, ako dlho ich študoval a mnoho ďalších parametrov, ktoré môžete použiť pri vyhodnocovaní efektivity štúdia.

Každý zamestnanec okrem toho vie získať potvrdenie o absolvovaní daného kurzu, ktoré získava automaticky po ukončení kurzu. Navyše má počas štúdia takmer neobmedzenú možnosť klásť otázky lektorom kurzu (či už mailom alebo v rámci dohodnutej online konzultácie).

Štúdium je zamestnancovi umožnené po zakúpení licencie. Čím viac licencií pre svoju spoločnosť zakúpite, tým vás jednotková cena vychádza lacnejšie. Každá licencia je vystavená na jeden rok (365 dní) a jednu osobu. Pre ilustráciu uvádzame ceny ročných licencií na počet zamestnancov:

  • 1-10: 249 eur
  • 11-30: 199 eur
  • 31-50: 149 eur
  • 51-100: 119 eur
  • 101+: 99 eur

V tejto cene zamestnanec získa prístup k viac ako 90 online kurzom. To ale nie je všetko. Ak počas roka pribudne na portál nový kurz, tak zamestnanec získava automaticky prístup aj k nemu.

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky alebo si s nami dohodnite osobné stretnutie/online meeting a radi vám predstavíme naše možnosti.

Viac zamestnancov-jeden kurz

V prípade, že máte záujem o jeden, prípadne viac kurzov (ale nechcete využívať všetky) tak v takom prípade vám vieme ponúknuť zvýhodnený balíček so zľavou až 25% na celkovú sumu. Ak si teda chcete zakúpiť napr.kurz Time management v cene 29 eur, tak normálna cena pre 3 zamestnancov by bola 87 eur, avšak s našou špeciálnou 25% zľavou môžete mať tieto kurzy za cenu 65,25 EUR. 

Počet kurzov, ktoré si môžete dať do svojho zľavneného balíka je neobmedzený. Dajte nám vedieť o čo by ste mali záujem a pripravíme vám ponuku na mieru.

8 + 7 =