Ako môžem začať študovať?

Niektoré lekcie si môžete pozerať bez prihlásenia ale najlepšie je keď sa zaregistrujete (vytvoríte si konto)Klikni  vpravo hore na link Prihlásiť. Potom si môžete vytvoriť konto buď cez Vytvoriť účet, alebo sa prihlásiš cez sociálne siete. Akonáhle máte konto, môžete si do neho začať pridávať bezplatné kurzy alebo dokupovať platené kurzy. 

Ako mám začať študovať svoj kurz?

V prvom rade musíte mať vytvorený účet (cez Registruj sa) a musíte byť prihlásený do vášho účtu (cez Prihlásiť). Prejdete do zoznamu kurzov (ľavé menu) a nájdete si kurz, ktorý vás zaujíma. Môžete si vyskúšať prideliť si bezplatný kurz. Kliknete na názov kurzu. Po vstupe na hlavnú stránku kurzu kliknete na Vstúpiť do kurzu a potom už môžete začať študovať. 

Kedy môžem začať študovať/ako sa dostanem ku kurzu?

Kurz, ktorý ste si zakúpili vám umožňuje začať študovať prakticky okamžite po úhrade. Pozrite sa do svojho účtu a ak tam už kurz máte pridelený, môžete začať študovať. Ak tam kurz nemáte, tak počkajte  prosím, kým overíme vašu úhradu a pošleme vám potvrdzovací mail (Poďakovanie za objednávku…) a pridelíme vám váš kurz. Ten potom nájdete vo svojom konte (vpravo hore kliknite na Prihlásenie. ). Bezplatné kurzy môžete začať študovať okamžite po registrácii. Ak by niečo nefungovalo, tak nás neváhajte kontaktovať.

Prihlásil som sa ale nejde mi spustiť kurz

Občas môže nastať dajaký zádrhel. Najčastejšie je to chybová hláška ERR_TOO MANY REDIRECTIONS. Skúste nejakú dobu počkať, refreshnite prehliadač. Ak ani potom  nejde kurz spustiť, kontaktujte nás  a my sa pozrieme ako to napraviť .

Kde nájdem svoje kurzy?

Kurzy nájdete vo svojom profile, vpravo hore. Položka Prihlásiť v menu. Potom vo vašom konte na ľavej strane nájdete záložku Zapísané kurzy.

Aké možnosti platby ponúkate?

Platí sa buď kartou alebo okamžitým bankovým prevodom cez platobnú bránu ( v tom prípade majte k dispozícii prihlasovacie údaje do IB ). Pokiaľ by ste chceli kúpiť kurzy na firmu, tak aj v tomto prípade je možná platba na faktúru. Len pre zaujímavosť, pre firmy ponúkame zľavu 25% na kúpu kurzov pre 3 a viac zamestnancov. Viac sa dozviete v sekcii Pre firmy.

Môžem platiť na faktúru?

Áno, ponúkame aj túto možnosť, pokiaľ objednávate na firmu. Napíšte nám mail kde nám  oznámite aký kurz/y chcete, pre koľkých zamestnancov+nám pošlete vaše fakturačné údaje. Vystavíme a pošlem vám faktúru. Po úhrade vám (resp. zamestnacovi-musí si vytvoriť svoje konto, alebo máte vytvorené firemné konto) kurz pridelíme do vášho študijného konta.

Kde nájdem svoju faktúru?

V poslednom kroku objednávky, ako aj v potvrdzovacom maile po objednávke.

Kde nájdem svoj certifikát

Aby ste si mohli stiahnuť váš certifikát, musíte kurz najprv kurz dokončiť. Každú lekciu (hneď ako ju doštudujete) označte ako dokončenú. Po návrate na stránku kurzu kliknite na Ukončiť kurz a následne si môžete certifikát stiahnuť. Rovnako si ho môžete stiahnuť vo svojom zozname kurzov. Vo vašom konte kliknite na Ukončené kurzy, a tam si stihnete svoj certifikát.

Môžem odstúpiť do zmluvy?

Bohužiaľ to nie je možné. Podľa Podľa § 12 ods. 5 zákona o podomovom predaji a zásielkovom predaji, ak sa predávajúci a spotrebiteľ nedohodnú inak, spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, ktorej predmetom je predaj multimediálneho diela. Taktiež sa na zakúpenie multimediálneho obsahu nevzťahuje 14 dňová doba na odstúpenie od zmluvy.

Môžem si stiahnuť video k sebe do PC?

Bohužiaľ to nie je možné. Kurz môžete študovať len vo svojom účtu, po prihlásení do svojho účtu. Môžete študovať cez pc, mobil alebo tablet. Tak máte svoje kurzy vlastne vždy zo sebou. Stiahnutie a distribuovanie kurzu je porušením VOP  a autorských práv.

Môžem niekomu posunúť svoje prihlasovacie údaje?

Bohužiaľ to nie je možné. Ale ak nás budete kontaktovať, môžeme sa dohodnúť na zľave pre ďalšieho študenta.

Môžem sa stať vaším inštruktorom?

Áno. Ak máte svoj vlastný video kurz alebo máte nápad na kurz a chceli by ste pomoc s jeho vytvorením, tak nám napíšte na info@vedmio.sk,  dáme sa dokopy a zistíme, čo sa dá urobiť. Podrobnejšie informácie nájdete v sekcii Staň sa naším inštruktorom.

Neviem uhradiť kurz, ukazuje mi, že pre moju krajnu nie je k dispozícii žiadna podporovaná platba, čo mám robiť?

Môže sa stať, že sa nachádzate v krajine, kde systém nepovoľuje využitie žiadnej dostupnej metódy (prípadne máte aktivovanú VPN). V tom vám však vieme ľahko pomôcť. Určite sa najprv zaregistrujte, potom nám napíšte  alebo zavolajte a povedz aký kurz chcete študovať. Pošleme vám link na okamžitú úhradu cez paypal (ak nemáte paypal, nevadí, dá sa zaplatiť aj bežnou debetnou alebo kreditnou kartou). Po úhrade vám pridelíme kurz do vášho účtu. A ak nám zašlete vaše údaje, tak vám aj vytvoríme a zašleme faktúru.