Škola nezamestnaného

Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

Škola nezamestnaného je  súborom motivačných videí, ktoré pokrývajú niektoré témy alebo problémy s ktorými sa ako nezamestnaný môžeš stretnúť. Je veľmi pravdepodobné, že v dnešnej dobe sa skôr alebo neskôr, s vysokou pravdepodobnosťou, každý z nás stane nezamestnaným. Je preto dobré byť na tento okamih pripravený a nepodliehať panike.  Takmer na všetko sa dá pripraviť.

Obsah tohoto video kurzu pokrýva témy a oblasti, s ktorými je každý nezamestnaný konfrontovaný  a ktoré môžu mať  negatívny dopad, pokiaľ nie sú konštruktívne zvládnuté.

Kurz je zameraný prakticky a pragmaticky na oblasti bežného života a fungovania nezamestnaného.

Čo sa naučíte?

  • Na pracovnom trhu nie je nikto z nás ochránený pred tým, aby sme sa nedostali do role nezamestnaného. Niekto to prežije bez ujmy, niekoho sa to dotkne a radikálne to k horšiemu zmení život. Zamyslel som sa nad tým, aké riziká pre nezamestnaného môžu vyplývať z jeho situácie a spracoval som pre vás základné oblasti, ktorých zvládnutie zvyšuje vaše šance na úspešné prekonanie tohoto obdobia.

Hodnotenie a recenzie študenta

Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.