5.00
(1 Hodnotenie)

Škola nezamestnaného

Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

Škola nezamestnaného je  súborom motivačných videí, ktoré pokrývajú niektoré témy alebo problémy s ktorými sa ako nezamestnaný môžete stretnúť. Je veľmi pravdepodobné, že v dnešnej dobe sa skôr alebo neskôr, s vysokou pravdepodobnosťou, každý z nás stane nezamestnaným. Je preto dobré byť na tento okamih pripravený a nepodliehať panike.  Takmer na všetko sa dá pripraviť.

Obsah tohto video kurzu pokrýva témy a oblasti, s ktorými je každý nezamestnaný konfrontovaný  a ktoré môžu mať  negatívny dopad, pokiaľ nie sú konštruktívne zvládnuté. Kurz je zameraný prakticky a pragmaticky na oblasti bežného života a fungovania nezamestnaného.

Čo sa naučíte?

 • Na pracovnom trhu nie je nikto z nás ochránený pred tým, aby sme sa nedostali do role nezamestnaného. Niekto to prežije bez ujmy, niekoho sa to dotkne a radikálne to k horšiemu zmení život. Zamyslel som sa nad tým, aké riziká pre nezamestnaného môžu vyplývať z jeho situácie a spracoval som pre vás základné oblasti, ktorých zvládnutie zvyšuje vaše šance na úspešné prekonanie tohoto obdobia.

Obsah kurzu

Zoznam lekcií

 • Úvod a cieľ kurzu Škola nezamestnaného
  00:22
 • Ako sa vysporiadať so stratou sebadôvery
  11:33
 • Ako si vybudovať štruktúru dňa
  23:33
 • 6 tipov ako byť šetrným
  21:56
 • Ako zvyšovať svoju cenu na trhu práce
  14:15

Hodnotenie a recenzie študenta

5.0
Celkom 1 Hodnotenie
5
1 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
MP
pred 7 mesiacov
Zaujímavé a užitočné poznatky.

Want to receive push notifications for all major on-site activities?