Predávaj na Ebay

Kategórie: Podnikanie/Zarábanie
Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

Ebay patrí medzi tých najväčších hráčov, keď sa budeme baviť o objemoch predaja a množstve sprostredkovaných obchodov. A predávanie na Ebayi je zabehnutý a overený biznis model, ktorému sa môže človek venovať aj z domu, popri práci. Alebo sa môže rozhodnúť, že tento biznis model sa stane základom full time online podnikania.

Ako predávať na Ebayi?  Základný model je úplne rovnaký ako mnoho iných biznis internetových modelov. V stručnosti: lacno nakúpiť a draho predať. Skutočným majstrom predaja na Ebayi sa stávate vtedy, keď viete veľmi rýchlo nájsť vhodný produkt, zalistovať ho, otestovať jeho predaje a hľadať ďalej. A to robíte dovtedy, kým nie ste za vodou:)

Ebay však môže byť užitočný aj pre zabehané eshop, seriózne biznisy a predajcov, ktorí potrebujú nájsť ďalšie distribučné kanály do celého sveta. A v tomto je naozaj Ebay takmer bez konkurencie. Objem peňazí, ktoré sa otočia na Ebayi je priam astronomický. Ebay už dávno nie je len aukčný portál. Pre stále viac ecommerce firiem sa Ebay stáva regulérnym distribučným kanálom,  kde sa maximalizuje predaj do celého svete. Ebay je ale zaujímavý nielen pre veľké firmy ale aj pre drobných podnikateľov alebo freelancerov, ktorý si chcú ošahať vody internetového obchodu alebo si skúsiť otestovať predaj ich nového produktu.

Zobraziť viac

Čo sa naučíte?

  • Zistíte, ako ľahko sa dá začať obchodovať na Ebay.
  • Dozviete sa všetky nevyhnutné predpoklady pre úspešný Ebay biznis.

Obsah kurzu

Zoznam lekcií

  • Úvod a cieľ kurzu
    00:21
  • Prečo je vhodné/dobré predávať na Ebay
    09:42

Financie a ziskovosť Ebay biznisu

Založenie paypal a Ebay účtu

Hľadanie tovaru

Limity predaja

Nezaradené lekcie

Hodnotenie a recenzie študenta

Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia

Want to receive push notifications for all major on-site activities?