Marketing pre lektora a školiteľa

Kategórie: Biznis, Marketing
Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

KURZ PRIPRAVUJEME.

Aj lektor a školiteľ potrebuje mať svojich klientov. V princípe môže byť lektor v dvoch pozíciách. Pracuje ako interný lektor pre nejakú veľkú firmu, ktorá sa mu stará o prísun zákazníkov a v tom prípade má takpovediac vystarané a môže pokojne spávať, alebo v druhom prípade je lektor freelancer, ktorý pracuje buď len na seba alebo je kontrahovaný nejakou vzdelávacou spoločnosťou.

V oboch prípadoch je dostatok klientov tým, čo ho oddeľuje od neúspechu a nutnosti zamestnať sa niekde ako interný lektor. Mnoho lektorov túto zložku podceňuje a nebyť toho, že tréningové aktivity sú veľmi dobre oceňované, tak by mnoho z nich bolo buď zamestnaných (to je ten lepší prípad) alebo nezamestnaných (to je ten horší prípad). Prípadne by si museli hľadať nejaký iný job (čo je stále relatívne dobré).

Skrátka, lektor potrebuje pre svoju existenciu marketing, ktorý mu zabezpečí dostatočný prísun klientov. V tejto prezentácii sa zamýšľame nad tým, čo je súčasťou marketingu, aké prvky obsahuje a ktorým smerom by sa lektor mal uberať, aké možnosti by mal zvážiť.

Zobraziť viac

Čo sa naučíte?

  • Baví vás postaviť sa pred ľudí a školiť? Prednášať? Vysvetľovať? Ak máte vďačné publikum, tak je to nesmierne uspokojujúca robota. Horšie je, ak by ste rád prednášal, ale akosi nie je komu.
  • Veľa lektorov a školiteľov sú síce odborníci, ale marketing im nejde. Ak ste teda lektor a školiteľ, ale máte málo publika, tak si pozrite tento video kurz o marketingových postupoch v tomto odvetví.

Obsah kurzu

Zoznam lekcií

  • Úvod do kurzu
  • Dôležitosť marketingu pre lektorskú prácu

Sociálne siete

Web stránka

Direct Marketing

Hodnotenie a recenzie študenta

Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia

Want to receive push notifications for all major on-site activities?