Mail Chimp-základy email marketingu

Kategórie: IT/Software, Marketing
Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

Mail Chimp. Počuli ste o ňom? A viete, prečo je taký dôležitý? Klasická marketingová poučka hovorí, že poklad sa skrýva v mailovej databáze. Aj keď je to stará poučka, stále je pravdivá. Svoj produkt alebo službu môžete ponúkať cez rozličné platené kanály. Ale každý takýto kontakt vás niečo stojí. Avšak, ak už máte svoju mailovú databázu, tak máte niečo, čo je skutočne len vaše. A s vašimi zákazníkmi môžete komunikovať napriamo, bez sprostredkovateľa ako je Google alebo Facebook.

Ak nemáte ešte vlastnú mailovú databázu, tak nechávate peniaze ležať na stole. Aby ste si databázu mohli založiť, potrebujete mailový softvér alebo program, ktorý vám umožní adresy spravovať. Excel naozaj už nestačí.

Je jedno čo ponúkate. Či máte vlastný eshop, alebo len blog, kde píšete, tak v každom prípade potrebujete budovať okolo seba komunitu, ktorú budete zásobovať svojím obsahom. A k tomu potrebujete mať klasický nástroj každého dobrého podnikateľa-mailovú databázu. V nej sa skrývajú peniaze. Svoju databázu nielen informujete o tom, čo ste napísali, ale môžete ich osloviť ako prvých, keď vydáte svoj prvý platený produkt. To budú tí ľudia, ktorí sí prví kúpia niečo vaše. A ktorí vám privedú vaše prvé peniaze do vášho vlastného podnikania.

Mailchimp je programom, ktorý sa používa najviac. A o tom bude aj tento video kurz. Ako sa naučiť pracovať s Mailchimpom.

Zobraziť viac

Čo sa naučíte?

  • Pochopíte, prečo je email marketing dôležitý.
  • Vytvoríte si svoj prvý mailingový zoznam
  • Nastavíte si prvý formulár na zber kontaktov
  • Vytvoríte si prvú kampaň

Obsah kurzu

Zoznam lekcií

  • Cieľ a účel kurzu
    01:14
  • Prečo je dobré budovať vlastnú mailovú databázu
    09:05

Základy mailovej analytiky

Budovanie mailovej databázy

Nástroje pre zber emailov

Kampane

Hodnotenie a recenzie študenta

Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia

Want to receive push notifications for all major on-site activities?