Animácia v power pointe

Kategórie: IT/Software
Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

Na prvý pohľad sa prezentovanie javí ako pomerne nudná a nezáživná téma. Veď nakoniec prezentujeme denno denne. A možno si aj myslíme, že v podstate nie je čo zlepšovať. Ibaže takýto postoj nám prirodzene nezabezpečí kontinuálny rast a  to ani v tak “prefláknutej” oblasti ako je prezentácia s použitím power pointu ako didaktického nástroja.

Pozývame vás  teda na online kurz kde sa pozrieme jednak na základné prvky dizajnu dobrej prezentácie. Druhak sa pozrieme na to ako dostať do nudného powerpointu grafiku, animácie, pohyb a estetickosť. Napriek tomu, že powerpoint nie je animačným ani grafickým programom, ponúka nám pomerne široké možnosti na to, aby sme prezentáciu urobili dynamickou a vizuálne zaujímavou a príťažlivou. A ak už máte s powerpointom aspoň základné skúsenosti, tak len do svojich znalostí, zakomponujete niečo navyše.

Naučíme sa ako používať powerpoint tak, aby sme z neho dostali čo najviac a tiež sa dotkneme toho, ako využívať powerpoint v súlade so súčasnými a modernými pedagogickými princípmy.
Zobraziť viac

Čo sa naučíte?

  • Naučíte sa využívať a používať špeciálne funkcie power pointu
  • Dozviete sa ako urobiť prezentáciu zaujímavou, estetickou a rozpohybovanou

Obsah kurzu

Základné princípy dizajnu

Princípy animácie

Hodnotenie a recenzie študenta

Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia

Want to receive push notifications for all major on-site activities?