Ako si založiť eshop na wordpresse

Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

Založiť si vlastný malý eshop? Eshop, kde by ste mohli predávať tričká, ebooky, digitálne produkty? Kedysi otázka veľkého budgetu, rozsiahlych kóderskych skúseností a vlastníctva minimálne niekoľko sto metrov štvorcových skladovej plochy. Našťastie tá doba je preč a vďaka veľmi nízkej latke vstupu do biznisu sme sa spoločne s Českou republikou stali eshopovou veľmocou. Ak aj vy túžite  mať svoje aktívum v ecommerce svete, tak to bude kurz pre vás.

Vedieť si vyskladať svoj vlastý eshop je dôležitou zručnosťou, ktorá vám pomôže so založením vlastného biznisu vo virtuálnom priestore. Je to opäť zručnosť, ktorá buduje vašu  finančnú a v princípe aj geografickú nezávislosť. Výhodou taktiež je,  že keď si viete založiť vlastný eshop tak sa vaše podnikanie nemusí orientovať len SK alebo CZ trh, ale môžete obchodovať po celom svete.

Chcete predávať digitálne produkty, ebooky, webináre? Žiaden problém, pozrieme sa na to. Zaujíma vás ako predávať tričká cez vlastný eshop a nemusieť mať pri tom žiadne vybavenie? Aj to sa na eshope z wordpressu dá zariadiť? A samozrejme nezabudneme ani na štandardný predaj fyzických produktov.

Zobraziť viac

Čo sa naučíte?

  • Naučíte sa ako si postaviť vlastný eshop alebo web stránkiu na Wordpresse

Obsah kurzu

Zoznam lekcií

  • Účel a cieľ kurzu
    00:28
  • Čomu sa budeme v kurze venovať?
    01:06

Prípravná fáza budovania eshopu

Základné nahodenie eshopu

Čo budeme predávať

Hodnotenie a recenzie študenta

Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia

Want to receive push notifications for all major on-site activities?