Ako si vybudovať úspešný Youtube kanál

Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

V roku 2008 som nahral svoje prvé edukačné video na môj youtube účet. Od toho okamihu som s prestávkami budoval svoj kanál až do dnešnej doby. Aj vďaka tomu kanál Martina Prodaja patrí medzi najstaršie video kanály zamerané na osobný rozvoj. Vďaka tomuto kanálu som si vybudoval povedomie o mne, získal nových klientov a vybudoval komunitu, ktorá neustále na sebe pracuje. Tvorba videí mi okrem iného ukázala, ako veľmi je dôležité prezentovať sa videom  a že pri budovaní vlastného brandu má toto médium  nezastupiteľnú rolu.

Youtube má vedúce postavenie jednak čo sa vyhľadávania týka, rovnako tak aj času, ktorý ľudia na portáli strávia. Video je jedinečným komunikačným kanálom, ktorý oslovuje masy, pomáha budovať brand a v konečnom dôsledku privádza k našim službám a produktom nových zákazníkov. Okrem toho vám samotný youtube umožňuje svoj obsah monetizovať, či už priamo alebo nepriamo. Je teda takmer nevyhnutným marketingovým kanálom, ktorý by sme vo svojom marketingovom mixe určite nemali opomínať.

Ak teda chcete na Youtube zarábať, alebo ho chcete použiť ako reklamný nástroj pre vaše produkty alebo služby tak tento online kurz bude pre vás.
Zobraziť viac

Čo sa naučíte?

  • Podrobný návod na založenie yt kanála
  • Nápady a triky ako kanál rozvíjať

Obsah kurzu

Zoznam lekcií

Strategická príprava

Propagácia kanála

Technika

Budovanie kanála

Monetizácia

Hodnotenie a recenzie študenta

Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia

Want to receive push notifications for all major on-site activities?