Ako sa stať lektorom a školiteľom

Kategórie: Podnikanie/Zarábanie
Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

Vitajte v najrozsiahlejšom online kurze s touto témou Slovensku. Profesia lektora a školiteľa už nie je celkom nová, stále je však zaujíamavá a aj celkom lukratívna. Pokiaľ ste šikovný, tak vaša odmena za tréningový deň môže začínať na 250 EUR za deň. A môže to byť podstatne viac. Niekedy sa odmena za tréningový deň môže vyštverať až na 750 EUR za deň.

O dobrých lektorov je záujem medzi firmami, vzdelávacími spoločnosťami aj organizátormi rozličných konferencií. Ako lektor máte možnosť neustále pracovať na nových projektoch, stretávať nových ľudí a pomáhať jednotlivcom, ale aj firmám dosahovať nimi zadefinované výsledky. Môžete si určovať kde budete školiť, ako dlho, ako často. Skrátka ste sám sebe pánom v mnohých ohľadoch.

Ako úspešný lektor navyše v dnešnej dobe nemusíte školiť fyzicky. Stúpajúca obľuba webinárov a online školení vám zabezpečí, že môžete vykonávať svoju lektorskú činnosť aj z pohodlia vašej obývačky alebo kancelárie. V ideálnom prípade viete obe formy kombinovať a môžete školiť prezenčne, online. A ako skvelý bonus je, že svoje školenia a lekcie môžete potom predávať aj ako záznam. Skrátka, zabijete  jednou ranou niekoľko múch.

Chceli by ste sa aj vy živiť prednášaním a lektorovaním? Chceli by ste vedieť ako na to? Martin Prodaj, lektor s viac ako 30 ročnou praxou, ktorý preškolil za svoju kariéru cez 3000 účastníkov, vám predstaví esenciu lektorskej práce.

Pozývame vás teda do špičkového online kurzu, kde sa dozviete esenciu lektorskej práce.

Zobraziť viac

Čo sa naučíte?

  • Byť nezávislým lektorom. Mať klientov po celom Slovensku. Zažívať pestrosť klientov, školení a situácií. Ak rád prednášate a pred ľuďmi sa cítiš ako ryba vo vode, potom by ste mali nasledovať svoj sen a vážne pouvažovať nad vlastnou lektorskou kariérou.
  • Vzdelávanie je v časoch prosperujúcej ekonomiky na programe a veľa ľudí si uvedomuje, že je lepšie zbierať zážitky a vedomosti než materiálne statky.

Obsah kurzu

Zoznam lekcií

Ako a kde začať

Predpoklady pre lektorskú prácu

Didaktika a metodika vzdelávania

Marketing

Hodnotenie a recenzie študenta

Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia

Want to receive push notifications for all major on-site activities?