Ako obchodovať na burze: princípy a zásady

Zoznam prianí Zdieľať
Zdieľať kurz
Odkaz na stránku
Zdieľať na sociálnych sieťach

O kurze

Burza. Miesto, kde sa točia veľké peniaze. Miesto, kde viete zarobiť neuveriteľné peniaze. Miesto, ktoré je na druhú strane vydláždené pochovanými snami a prázdnymi kontami záujemcov o snový životný štýl.

Na burzu sa samozrejme dá nazerať aj pomerne triezvo. Burza je skutočne miesto, kde sa dá zarábať. Ale nie je to v žiadnom prípade ľahké. Rýchle? To áno. Malý pohyb na akcii konkrétneho podniku môže znamenať, že ste za pár minút stovky  eur v pluse. Ale rovnako to môže znamenať, že za tých pár minút môžete byť rovnako rýchlo aj v mínuse  a stratiť všetko, čo ste  tam dali.

Ak však uvažujete nad burzou triezvo a chladne a začnete k nej pristupovať z rešpektom, tak sa pre vás môže stať neuveriteľným zdrojom príjmov.

V tomto video kurze sa nad burzou zamýšľame predovšetkým z hľadiska princípov a zásad. Ak neovládate základné princípy  a zásady tak vás nemilosrdný trh vytrestá.

Zobraziť viac

Čo sa naučíte?

  • Zistíte, čo potrebujete vedieť, ešte pred tým, než na burzu vstúpite
  • Dozviete sa aké princípy a zásady sú pre obchodovanie na burze kľúčové a zásadné

Obsah kurzu

Zoznam lekcií

  • Úvod do kurzu
    02:02

Prečo začať zarábať na burze?

Ako začať?

Fáza učenia

Základné princípy

Hodnotenie a recenzie študenta

Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Doposiaľ neboli zverejnené žiadne hodnotenia
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.